Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

Bilim Civan

İSTANBUL

Bilim Civan -İSTANBUL- -31 Ekim 2017, Salı - 15.08

18-19 Mayıs Datça Her şey en ince detayına kadar programlanmış, ama her şey “o anda karar veriliyormuş ” hissi veren bir kamp… Hepimizin tek tek nerede oturacağı, uyuyacağı, yemek yiyeceği…. düşünülmüş, dejavu hissi veren bir şekilde planlamış…Program herkese dağıtılmış olmasına rağmen, herkes birhaber?, ama bir o kadar da herkes programa uygun davranıyor…. Yoga öncesi meditasyonda hepimiz Sedat oluyoruz, gevşeme meditasyonunda serbest kalıyoruz…. Yoga yapmadan bile ( ben ) beyinler duruyor, zaman duruyor, sadece hayat devam ediyor ve biz bunu sadece biliyoruz… Sonsuz melodilerle kanun eşliğinde Yoga nidra da “burada ol yeter “ hissi…. Kampın başından sonuna kadar düşündüğümde tek tanımlayacak kelime “huzur”…..