Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

AYLİN

KARŞIYAKA / İZMİR

AYLİN -KARŞIYAKA / İZMİR- -31 Ekim 2017, Salı - 15.11

merhaba....bende yaklaşık 3 yıl önce sedat hocanın eğitmenliğinde bir yoga kursu ile "farkındalığımın" ucundan kıyısından farkedenler denim.Kurs süresince bitmek bilmeyen sorularımla bir şeyler yakalamaya çalıştım.Gerçi daha sonra bu konulara nedense biraz ara vermiştim. Bahanem yoğun işşş. Yalnız 3 gün önce Rhonda Byren'nın "SIR"adlı kitabını okumaya başladım ve zannederim çekim yasası başladı.Çünkü 10 dakika önce sedat beni aradı ve sitesini ziyaret edebileceğimi söyledi.Uzun bir aradan sonra yine karşıma çıktı.Teşekkürler sedat. Bu arada resimlerdeki çalışma mekanındaki tavan aydınlatması beni çok etkiledi.Bu konuda yorumun varsa merak ediyorum. sevgiler.